Roady Life

Roady Life — kendi nakliye şirketinizi yaratın ve haritada temsil edilen çok sayıda endüstri arasında çeşitli kargoları teslim etmek için ilk kamyonunuzun direksiyonuna geçin.

Yüksek hacimlere odaklanın, en karlı gönderilerde uzmanlaşın veya iyi ücretli teslimat görevlerine yanıt verin. işinizi büyütmek için hangi stratejinin en iyi olacağı size kalmış.

Daha fazla kar elde etmek veya üretim zincirini yeni ve daha karlı ürünlerle zenginleştirmek için bölgede kendi fabrikalarınızı kurun.

Tek başına veya aynı şirket altında çalışan veya her biri rekabete hazır kendi işini yürüten 4 oyuncuya kadar oynayın.

Ana Özellikler

• Tek başına veya 4’e kadar işbirliği veya karşı modda oynayın.
  • Hedeflerinize en uygun kamyonları satın alın. Kamyonlarınızı çeşitli taşıma römorklarına bağlayarak kapasitelerini artırın.
  • Farklı kargo türleri: dökme, sıvılar, kasalar, yolcular ve hatta yükleme boşaltma için vinç kullanılmasını gerektiren ağır yükler.
  • Belirli mallar için dakik yüksek talepler de dahil olmak üzere arz ve talebe dayalı dinamik ekonomi.
  • Ücretli nakliye sözleşmelerini tamamlayın veya kaynakların mevcut fiyatlarına göre en iyi teslimat fırsatlarını kendiniz seçin.
  • Faaliyetinizin karlılığını sağlamak için bütçenizi yönetin ve işletme maliyetlerinizi izleyin.
  • İşinizi uzmanlaştırmak ve kârınızı artırmak için araştırma ve geliştirmeye yatırım yapın.
  • Kargo satın alma maliyetlerinizi azaltmak veya üretim zincirini yeni kaynaklarla zenginleştirmek için kendi endüstrilerinizi kurun.

Roady Life sistem gereksinimleri

MİNİMUM:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 10
Grafikler: GeForce GTX 1060
DirectX: Sürüm 12
Depolamak: 5 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 10
Grafikler: GeForce RTX 2070
DirectX: Sürüm 12