Chivalry 2

Chivalry 2 — doğrudan Orta Çağ’a gittiğiniz ve yoluna çıkan herkesi ezen bir savaşçı olan bir şövalye olarak sayısız ortaçağ savaşında savaştığınız bir aksiyon slasher oyunudur. Oyuna başlayarak, Avrupa topraklarının uçsuz bucaksız topraklarında doğrudan Orta Çağ’a gidecek ve o zamanın bir savaşçısı rolünü oynayacaksınız.

Çok sayıda düşmanla savaşacaksınız, o uzak zamanların en ikonik olaylarında yer alabilecek, kale ve kalelerin baskınlarına kişisel olarak katılabilecek, yanan okların telaşı altındayken nasıl olduğunu öğrenebilecek ve daha fazlasını yapabileceksiniz.

Ama her şeyden önce, bu oyunun sadece savaşlarla dolu tipik bir aksiyon oyunu değil, sinematik özel efektler, çılgın savaşlar, ateş ve kan ve daha fazlasının eşlik ettiği gerçek bir ortaçağ savaşları deneyimi sunduğunu söylemekte fayda var. Yeni oyun gereğinden fazla özelliğe sahip.

Burada sayısız düşmanla aptalca savaşamayacak, kılıcınızı savurarak ve arka arkaya tüm düğmelere basamayacaksınız, burada düşünmek, daha fazla yeni teknik öğrenmek, saldırıları savuşturmayı öğrenmek ve daha fazlası gerekiyor. Kişisel yaralanma başka bir özelliktir. Burada yaralar gerçektir ve dahası onlarla bile savaşmaya devam edebilirsiniz.

Dahası, savaşta bir uzvunuzu kaybedebilir, kanayabilir, bağırabilir ve çığlık atabilirsiniz ve sadece savaşa devam etmekle kalmazsınız. Bu da oyuna bir hava katıyor. Devasa geniş çok oyunculu haritalardaki etkileşimli ortam da memnun ediyor. Üstelik savaş alanında sadece silah veya teçhizat bulmakla kalmaz, çok daha fazlasını da kullanabilirsiniz.

Örneğin bir tavuğu alıp ateşe vererek düşmana atabilir ve genel olarak çevreyi düşmana karşı kullanabilirsiniz. Ayrıca Chivalry 2’de ilk bölüme kıyasla yeni hareketler ve teknikler denizi, onlarca silah türü ve hatta at sırtında savaşlar bulacaksınız.

Chivalry 2 sistem gereksinimleri

MİNİMUM:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İŞLETİM SİSTEMİ: Windows10 64 bit
İşlemci: Intel i5 6400 (2.7 ghz)
Hafıza: 8 GB RAM
Grafikler: NVIDIA GTX670
DirectX: Sürüm 11
Depolamak: 20 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İŞLETİM SİSTEMİ: Windows10 64 bit