Gunsmith

Gunsmith — kendi silah işinizi kurmanızı sağlayacak bir temel bina simülatörüdür. Bir silah geliştirme tesisine liderlik etmeniz gerekiyor. Kaynak satın alın, gerekli tüm makineleri kurun, personel kiralayın ve askeri malları toplamaya başlayın. Müşterileri arayın, kazançlı sözleşmeler imzalayın ve anlaşmadan maksimum kâr elde etmeye çalışın. Hangi tarafı almalı: açık veya koyu. Burada karar vermek size kalmış. Askeri teknoloji dünyasını keşfedin. Yolculuğunuza küçük bir top deposu olarak başlayarak, yakında en büyük silahlı imparatorluğa doğru genişleyebileceksiniz. Lisans satın almaya özen gösterin. Her yeni başlayanın yolunun zorluklarla dolu olduğunu unutmayın.

İlk başta, Gunsmith’in devasa bir silah tedariki için hükümetten onay alması zor olacak. Ancak, yavaş yavaş bir itibar kazanarak, sizden silah alacaklardır. Zanaat zırhı, mermiler, ateşli silahlar, patlayıcılar ve diğer mallar. Dünya çapındaki müşterilerle sözleşmeler yapın. Bazıları sizi kanunları çiğnemeye ikna etmeye çalışacak, ancak karşılığında çok büyük meblağlar teklif edecek. Şirketin gelişeceği yolu seçin. İllegal yola çıkmak, gri satış yollarına ve devletin yakın ilgisine hazır olun. Politik teknoloji, entrika, komplo, manipülasyon ve karaborsa dünyasını keşfedin.

Gunsmith sistem gereksinimleri

MİNİMUM:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İŞLETİM SİSTEMİ: 64 bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Hafıza: 6 GB RAM GB RAM
Grafikler: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolamak: 5 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İŞLETİM SİSTEMİ: 64 bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i7 veya AMD RYZEN 7
Hafıza: 16 GB RAM
Grafikler: Nvidia GTX1080i veya Radeon RX Vega??
DirectX: Sürüm 11
Depolamak: 5 GB kullanılabilir alan

Gunsmith Oynanış Fragmanı