The Shore Anniversary

The Shore Anniversary – Lovecraft’ın Cthulhu Efsaneleri’ne dayanan birinci şahıs hayatta kalma, korku ve korku karışımıdır. Karanlık hikaye anlatımı, birçok korkutucu sahne ve dahası burada sizi bekliyor.

Oyunun ana karakteri Andrew adında bir adam. Kızı çok sıradışı ve gizemli koşullar altında ortadan kayboldu ve doğal olarak Andrew onu aramaya gitti çünkü kimse ona yardım edemezdi. Ve böylece, arama onu birçok sırrı gizleyen garip bir kıyıya götürdü.

Burada olanlar ve kızıyla ilgili temel soruların cevaplarını bulabilecek. Sadece kendisi için hazırlanan her şeyden kurtulabilecek midir ve kızını kurtarabilecek midir? Şimdi bunlar tamamen farklı sorular.

Andrew’a macerasında yardım et, bu yerin korkunç sırlarını öğren, kendini hayal etmesi ve hayatta kalması zor bir dehşete kaptır. Bu arada, vurgu psikoloji üzerindedir. Oyunda olan her şey, kahramanın bilincini, yargılarını, davranışını ve diğer her şeyi büyük ölçüde etkileyecektir.

Genel olarak, burada oldukça basittir ve standart mekaniği temel alır. Devasa yerleri keşfedecek, her türlü bulmacayı çözecek ve zaman zaman bilmeceleri tahmin edecek, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek öğeleri toplayarak hayatta kalacaksınız ve daha fazlası. Doğal olarak, yukarıdakilerin tümü bir dizi farklı olayla seyreltilir.

Örneğin, Andrew bir kereden fazla savaşmak zorunda kalacağı Cthulhu canavarlarıyla tanışır. Ancak bu arada, ana karakterin kendisi savunmasız değil. En başta sadece bir dizi ilkel alete sahip olacaksa, daha sonra eserler, sihirli silahlar ve daha fazlasını elde edebilecektir. Ve The Shore’da kelimelerin ötesinde bir atmosfer, gerçekçi bir şekilde yaratılmış mekanlar denizi ve farklı sonuçlara yol açabilecek farklı olaylar bulacaksınız.

The Shore Anniversary sistem gereksinimleri

MİNİMUM:
İŞLETİM SİSTEMİ: 64 bit Windows7
İşlemci: intel core i5 7400 / AMD Ryzen 5 3600
Hafıza: 8 GB RAM
Grafikler: Nvidia GTX 1060 6 GB
Depolamak: 15 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar: Minimum Gereksinimler çerçeve düşüşlerine neden olabilir.

ÖNERİLEN:
İŞLETİM SİSTEMİ: 64 bit Windows 10
İşlemci: AMD Ryzen 7 3700X / Intel Core i7-7600K
Hafıza: 12 GB RAM
Grafikler: Nvidia GTX 1660 Süper 6GB
Depolamak: 15 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar: SSD önerilir, Oyunda nöbetlere neden olabilecek çeşitli görsel efektler vardır, bu tür belirtiler ortaya çıkarsa lütfen oynamayı bırakın.

The Shore Anniversary Oynanış Fragmanı